oferta   

(6kB)

   tapeta natryskowa GOTELE
Technika, do której wykorzystujemy wysokiej jakości farbę opartą na bazie glinki hiszpańskiej. Ma doskonałe właściwości kryjące i skutecznie maskuje wszelkie wady i nierówności powierzchni malowanych. Dzięki walorom estetycznym, praktyczności, szerokiej gamie kolorów oraz atrakcyjnej cenie metoda ta znalazła zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej jak i w mieszkaniach. (przykłady)
 
   tapeta natryskowa SIGMULTO
Dekoracyjne i funkcjonalne rozwiązanie trwałego i ekonomicznego malowania ścian, dzięki wielokolorowej farbie strukturalnej występującej w wielu odmianach deseni, które można ze sobą harmonizująco łączyć, uzyskując systemy kolorów przydatne w architekturze wnętrz. Tapeta jest wyjątkowo trwała, antystatyczna, odporna na ścieranie, zadrapania i brud. (przykłady)
  
   przecierki kanadyjską farbą PARA (http://www.para.pl)
Jedyna w swoim rodzaju technika dekoracyjnego malowania ścian, polegająca na jednoczesnym nakładaniu dwóch kolorów. Daje możliwości modelowania barw bezpośrednio na ścianie. Jest w pełni zmywalna, odporna na ścieranie, doskonale sprawdza się przy dekorowaniu np. kominków, filarów, fragmentów jak i całych ścian. (przykłady)
  
   malowanie strukturalne
Metoda, która polega na ręcznym nakładaniu różnymi narzędziami (np. grzebień, wałek, paca, gąbka) farby strukturalnej, co pozwala uzyskać określoną fakturę na ścianie. (przykłady)
  
   malowanie gładkie
Tradycyjna metoda malowania wałkiem lub pędzlem, wymagająca odpowiedniego, a zarazem starannego przygotowania podłoża. Jako farby nawierzchniowe stosujemy farby klejowe, emulsyjne, akrylowe, lateksowe oraz olejne wszelkich firm istniejących na rynku malarskim, np. ŚNIEŻKA, DEKORAL, PARA, DULUX, SIGMA. (przykłady)
  
   inne usługi
  •  kładzenie gładzi wraz z malowaniem
  •  sprzedaż hurtowa i detaliczna klejowej farby templowej do malowania wewnętrznego      wszelkiego rodzaju tynków, płyt gipsowych, azbestowo - cementowych i pilśniowych.      Farba ta jest produkowana na licencji hiszpańskiej firmy "Pinturas de la Pena". Jest      produktem ekologicznym, opartym w swoim składzie na związkach nieorganicznych i      wodzie, przez co nie zagraża środowisku naturalnemu, tak w procesie produkcji jak i      użytkowaniu. Przewyższa efektywnością i atrakcyjnością ceny inne farby. Jest      nietoksyczna, niepalna i całkowicie bezpieczna. (atest)

  • (6kB)